https://www.traditionrolex.com/40

https://www.traditionrolex.com/40

Sprzątanie biur Gliwice - Firma sprzątająca Gliwice | blitz-cleaning.com

sprzątanie: biur, domów, mieszkań, magazynów, hal i piwnic

sprzątanie

Każdy człowiek lubi przebywać w czystej przestrzeni. Coraz więcej osób jest na tyle zapracowanych, że brakuje im czasu lub sił, aby w domu, biurze czy ogrodzie przywrócić nienaganny porządek. Dlatego oferujemy usługę profesjonalnego sprzątania nie tylko Państwa domu czy mieszkania, ale również hal, piwnic, magazynów czy biur.
 
Świadczymy usługi, które kompleksowo zadbają o każdą powierzchnię wymagającą czyszczenia. Oprócz tradycyjnego sprzątania, do którego należy między innymi mycie okien, odkurzanie czy wycieranie kurzu proponujemy również czyszczenie żaluzji, pranie tapicerki meblowej, czyszczenie wykładzin i dywanów, maszynowe czyszczenie podłóg oraz  utrzymanie terenów zielonych.
 
Metody i doświadczenie, które posiadamy w sprzątaniu i czyszczeniu nas wyróżniają. Nasi klienci chętnie do nas wracają, ponieważ dbamy, aby utrzymać Państwa dom, mieszkanie czy biuro w czystości.
 
Usługi, które oferujemy są wykonywane  z dopasowaniem do indywidualnych potrzeb, spójnie i dokładnie na terenie Gliwic i okolic. Możemy wykonywać usługi interwencyjnie, na wezwanie, gdy zajdzie taka potrzeba, ale również cyklicznie. Wybór zależy od Ciebie.
 
Z nami sprzątanie to czysta przyjemność.

utrzymanie terenów zewnętrznych

Utrzymywanie porządku na terenach zewnętrznych na duży wpływ na wizerunek firmy, jak i na poczucie komfortu osób znajdujących się w okolicy, a jak wiadomo każda pora roku wiąże się z potrzebą wykonania innych czynności porządkowych. Nasz wykwalifikowany personel, wyposażony w odpowiedni sprzęt oraz środki chemiczne, zadba o nienaganne utrzymanie terenów zewnętrznych Państwa jak i Państwa firmy.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient jest wyjątkowy tak jak różne są potrzeby i wymagania związane z uporządkowaniem Waszych terenów zielonych. To Państwo wybierają czy zlecenie ma być jednorazowe czy są zainteresowani dłuższą, systematyczną współpracą.
 
Porządkujemy tereny zielone i utwardzone na terenie Gliwic jak i okolic. Nasze usługi obejmują:

  • usuwanie zanieczyszczeń - zbierzemy i wywieziemy śmieci czy liście
  • grabienie liści i trawy po koszeniu – wywóz odpadów zieleni
  • odśnieżanie - chodniki, ścieżki czy wjazdy na posesję
  • koszeniem trawników
  • pielęgnacją zieleni – przycinanie żywopłotów i krzewów, pielęgnacja ogrodów

sprzątanie pobudowlane

Remont lub budowa zakończone? Wiemy i doskonale rozumiemy jak męczącym i mało wdzięcznym zajęciem jest realizacja prac porządkowych po budowie, która pochłania mnóstwo energii i czasu.
Podchodzimy do tematu profesjonalnie, dlatego osobom i firmą, którym zależy na szybkim i dokładnym uprzątnięciu pomieszczeń przed odbiorem inwestorskim, po zakończonych pracach budowalnych i remoncie, oferujemy szeroki zakres usług sprzątania pobudowlanego:

  • usuniemy pozostałości niewykorzystanych materiałów budowlanych i gruz
  •  odkurzymy całość remontowanych pomieszczeń ( podłóg, ścian, sufitów)
  • doczyścimy posadzki
  • umyjemy okna ( bez smug i nieestetycznych zacieków)

Zapewniamy indywidualne podejście do współpracujących z nami firm i osób. Sprzątanie po budowach i remontach w naszym wykonaniu oznacza elastyczną i profesjonalną obsługę, dzięki czemu cieszymy się zaufaniem zarówno naszych stałych jak i nowych klientów.

Nasze usługi sprzątające świadczymy w Gliwicach i okolicy, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy oczekiwany efekt.

nie musisz martwić się o środki czystości

zadzwoń +48 32 234 21 72

Często głowią się Państwo nad doborem odpowiedniego detergentu do czyszczonej powierzchni? Zupełnie niepotrzebnie. Oferujemy sprzedaż najwyższej jakości profesjonalnych środków chemii czyszczącej przeznaczonych do utrzymania czystości.

Zapraszamy do kontaktu

BLITZ CLEANING
ul. Niepaszycka 2
44-109 Gliwice

- województwo: Śląskie
- w pobliżu miasta Katowice

tel. / fax. 32 234 21 72

tel. kom. 510 286 736, 501 959 578

biuro@blitz-cleaning.com

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij