https://www.traditionrolex.com/40

https://www.traditionrolex.com/40

Pralnia chemiczna odzieży i ubrań roboczych Gliwice Katowice Śląsk - Firma sprzątająca Gliwice | blitz-cleaning.com

pralnia Blitz Gliwice

pranie ubrań i odzieży roboczej

Prowadząc przedsiębiorstwo nie można iść na żadne ustępstwa. Czystość widoczna jest gołym okiem. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych i Państwa klientów oferujemy szeroki zakres prania materiałów tekstylnych.

Pranie odzieży roboczej, tekstyliów w hotelach to niekończąca się opowieść, trudne do wybawienia plamy na delikatnych materiałach, narażenie na wielokrotne użytkowanie, częste pranie. Dla nas to chleb powszedni. My wiemy jak traktować tak wymagające produkty, aby były czyste, nie traciły blasku i służyły przez długi czas.
Oferujemy Państwu między innymi pranie oraz znakowanie pościeli hotelowych, ręczników, obrusów oraz odzieży roboczej

Miasto, w którym mamy siedzibę i pracujemy to Gliwice (w pobliżu Katowic), ale wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy Państwu odbiór i transport prania na terenie całego Śląska. Nasza elastyczność sprawia, że jesteśmy w stanie maksymalnie odciążyć klienta.

maglowanie

Prasowanie to prawdopodobnie jeden z najbardziej żmudnych i nudnych obowiązków domowych, a prasowanie zasłon, pościeli, firan czy obrusów może przyprawiać o dreszcze.

W dzisiejszych czasach, w pędzie życia codziennego nie mamy czasu, aby wykonywać to z najwyższą starannością i zaangażowaniem, by cieszyć się gładkością materiału bez zagnieceń. Z tego powodu maglowanie pościeli wraca do łask i coraz chętniej się na nie decydujemy.

Ofertę kierujemy głównie do firm (hoteli, restauracji, pensjonatów, szpitali), ale również do klientów indywidualnych, na terenie Gliwic oraz okolic.

Nowoczesne urządzenia, stanowią gwarancję skutecznego i bezpiecznego wykonania maglowania oraz sprawiają, że dzięki naciskowi materiał jest prostowany i prasowany, pozostawiając tkaninę pozbawioną załamań, fałd i zagnieceń- nieskazitelnie gładką.

Maglowanie, to skuteczny i szybki sposób, aby osiągnąć gładkość materiału, warto więc zaufać i powierzyć to specjalistą, którzy wykonają to z zaangażowaniem i największą starannością.

prasowanie ubrań

Prasowanie ubrań (w tym roboczych) jest dla Państwa koszmarem? Nie macie zbytniego doświadczenia i zabiera to za dużo czasu? Nic nie cieszy się większym uznaniem, aniżeli tkanina bez zagnieceń.

Oferujemy usługę prasowania bez względu na to, z jakim rodzajem tkaniny i elementem garderoby mamy do czynienia. Nie trzeba myśleć o odpowiedniej temperaturze żelazka, o znalezieniu czasu (i chęci) na tę czynność. Pozostajemy w tej kwestii otwarci i dysponujemy usługami, które pozostawią Państwa materiał w idealnej prostocie.

Usługa prasowania oszczędza czas, a wysoka jakość jej wykonania usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów.

wydłuż życie odzieży roboczej

zadzwoń +48 32 234 21 72

Po co zmieniać i wyrzucać, jeśli coś wymaga tylko drobnej naprawy? Nasza firma oferuje Państwu naprawę odzieży. Załatamy dziury, naprawimy zamek, renowacja ubrań roboczych nie ma dla nas tajemnic.

Zapraszamy do kontaktu

BLITZ CLEANING
ul. Niepaszycka 2
44-109 Gliwice

- województwo: Śląskie
- w pobliżu miasta Katowice

tel. / fax. 32 234 21 72

tel. kom. 510 286 736, 501 959 578

biuro@blitz-cleaning.com

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij