https://www.traditionrolex.com/40

https://www.traditionrolex.com/40

Czyszczenie pranie dywanów i tapicerki Gliwice - Firma sprzątająca Gliwice | blitz-cleaning.com

czyszczenie i pranie dywanów

czyszczenie dywanów na mokro

Dywan wymaga czyszczenia, ale pranie go kojarzy się Państwu z szukaniem odpowiedniego środka chemicznego, ze żmudnym szorowaniem i długim suszeniem? Przychodzimy z pomocą. Oferujemy Państwu pranie dywanów metodą na mokro. Jest to czyszczenie wymagające czasu i doboru odpowiednich środków chemicznych. Posiadamy różne środki i odplamiacze, dostosowane bezpośrednio do runa dywanu oraz typu napotkanego zabrudzenia.

Czyszczenie dywanów to skomplikowany proces. Wiemy, że wiele środków chemicznych dostępnych jest w marketach, jednak ich nieodpowiedni dobór może tylko pogorszyć stan waszego dywanu. Lepiej oddać swoją wykładzinę, dywan czy sofę w ręce profesjonalnej firmy, korzystającej z odpowiednich środków oraz urządzeń, która poradzi sobie z wszelkimi plamami.

Pranie dywanów i wykładzin dywanowych to nasza specjalność od 1996 r, dlatego nasze usługi oraz doświadczenie są gwarancją, że przedmiot nie ulegnie zniszczeniu pod wpływem złego doboru środków.

Chcemy, aby każda osoba zamieszkująca Gliwice oraz okolice mogła bez obaw cieszyć się czystością dywanów, o które profesjonalnie zadbano w naszej pralni. Z naszych usług można skorzystać w naszej pralni lub u siebie w domu. Zaufaj profesjonalnej firmie, która praniem i czyszczeniem dywanów zajmuje się od lat i korzystaj z czystego dywanu od zaraz.

nie tylko dywan, ale i tapicerki

Czasem wydaje się, że plama na ulubionej kanapie kwalifikuje ją do wyrzucenia i wstawienia nowego mebla. Tak, jest to co prawda jakieś rozwiązanie, ale my oferujemy lepsze. Wtedy, kiedy Państwo rozkładają bezradnie ręce i martwią się, my zakasamy rękawy i bierzemy się do pracy. Znamy się na sprzątaniu i czyszczeniu. Zadbamy, aby Państwa meble lśniły czystością i były bezpieczne dla zdrowia użytkowników.

Każdy chce, aby jego powierzchnia użytkowa lśniła czystością. Niezależnie od tego, czy jest to element domu, który wymaga czyszczenia, samochód czy biuro, dlatego zajmujemy się również czyszczenie kanap, sof, tapicerek samochodowych, foteli, tapicerek meblowych,

Wykonujemy również usługi takie jak:

  • czyszczenie dywanów u klienta lub w pralni
  • pozbywanie się plam
  • impregnacja dywanów
  • czyszczenie wykładzin / pranie tapicerki
  • czyszczenie mat/wycieraczek wejściowych
  • odbiór i transport dywanów
  • czyszczenie tapicerki meblowej (czyścimy m.in. krzesła, fotele, tapczany, zestawy wypoczynkowe, materace
  • czyszczenie tapicerek samochodowych

nie musisz martwić się o transport swojego dywanu

zadzwoń +48 32 234 21 72

jeśli nie masz możliwości dowiezienia dywanu do naszej pralni, możesz skorzystać z naszej usługi transportu. Zapewnimy odbiór dywanu w dogodnych dla Ciebie godzinach, a po wyczyszczeniu dostarczymy go z powrotem.

Zapraszamy do kontaktu

BLITZ CLEANING
ul. Niepaszycka 2
44-109 Gliwice

- województwo: Śląskie
- w pobliżu miasta Katowice

tel. / fax. 32 234 21 72

tel. kom. 510 286 736, 501 959 578

biuro@blitz-cleaning.com

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij